за нас

Основана е во 2011 година, Haining Hengchuang обложена ткаенини копродукции, Ltd е професионална производство на ПВЦ филм, ПВЦ церада, гумени церади, ПВЦ обложени faric, церади камион, базен банер, гумени ткаенина брод, чанти материјал. Искриват плетење мрежа ткаенина и ткаени мрежа ткаенина производи се користат во изградба на крошна, рекреација слободно време, отворен шатор и обработка на задна и други производи, има целосна и научен систем за управување со квалитетот.

Ние сме во согласност со строги управување, целите интегритет-базирани, така што корисниците се повеќе квалитет и цена предности, ние искрено се направи добра работа за вас секој метар. Со текот на годините, компанијата со стабилен квалитет, добра репутација, разумна цена, квалитет на услугата, победи на писмото на мнозинството на корисници. Добредојдовте пријатели од сите сфери на животот доаѓаат во посета, преговори насоки и бизнис.WhatsApp Онлајн Chat!