• q8
  • q7
  • q10

Rreth kamping

HAINING Hengchuang veshura pëlhurë CO., LTD është një prodhim profesional të filmit PVC, pëlhurë gomuar PVC, tarpaulins inflatable, PVC veshura faric, tarpaulins kamion, Pishina flamurin, pëlhurë inflatable varkë, çanta materiale. Warpknitting rrjetë pëlhurë dhe rrjetë të endura pëlhurë Produktet janë përdorur gjerësisht në ndërtimin e tendë, rekreative kohë të lirë, tendë në natyrë dhe përpunimi i mbyllur dhe produkte të tjera, të ketë një sistem të plotë dhe shkencore të menaxhimit të cilësisë.

Mëso më shumë
  • 325
  • 4356346

produkt Aplikimi

WhatsApp Online Chat!