Rreth nesh

Themeluar në vitin 2011, Haining Hengchuang veshura pëlhurë Co, Ltd, është një prodhim profesional të filmit PVC, pëlhurë gomuar PVC, tarpaulins inflatable, PVC veshura faric, tarpaulins kamion, Pishina flamurin, pëlhurë inflatable varkë, çanta materiale. Warp rrjetë thurje pëlhurë dhe produkteve të endura rrjetë pëlhurë janë përdorur gjerësisht në ndërtimin e tendë, rekreative kohë të lirë, tendë në natyrë dhe përpunimi i mbyllur dhe produkte të tjera, të ketë një sistem të plotë dhe shkencore të menaxhimit të cilësisë.

Ne jemi në përputhje me menaxhimin e rreptë, qëllime të integritetit të bazuara, në mënyrë që klientët të marrë cilësinë dhe çmimin më shumë avantazhe, ne sinqerisht të bëjë një punë të mirë për ju çdo metër. Gjatë viteve, kompania me cilësi të qëndrueshme, reputacion të mirë, çmim të arsyeshëm, cilësinë e shërbimit, fitoi letrën e shumicës së konsumatorëve. Mirë se vini miq nga të gjitha sferat e jetës të vijnë për të vizituar, udhëzuese dhe biznesit negociatat.WhatsApp Online Chat!