• q8
  • q7
  • q10

за кампување

Haining HENGCHUANG обложени со ткаенина CO., Ltd е професионална производство на ПВЦ филм, ПВЦ церада, гумени церади, ПВЦ обложени faric, церади камион, базен банер, гумени ткаенина брод, чанти материјал. Warpknitting мрежа ткаенина и ткаени мрежа ткаенина производи се користат во изградба на крошна, рекреација слободно време, отворен шатор и обработка на задна и други производи, има целосна и научен систем за управување со квалитетот.

Научи повеќе
  • 325
  • 4356346

производ апликација

WhatsApp Онлајн Chat!